Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım
Reklam

Anaokulu malzemeleri,eğitici oyuncaklar,kreş oyuncakları,anaokulu mobilyaları gibi ürünler anaokulu ve kreşlerde kullanılmaktan öte artık oyun parklarında,otel lobilerinde,belediyelerde,konut sitelerinde,avmlerde,kafelerde kullanılmaktadır.Bu materyaller çocukları eğlendirip öğretirken,ruhsal ve zihinsel gelişimlerini destekler,öğrenim süreçlerini hızlandırır.

 

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım,2013’den beri Antalya-Muratpaşa merkezinden,web sitesi üzerinden online satışla Türkiye’nin her yerine gönderim yapan bir tasarım firmasıdır. Firmamız anaokulu malzemeleri,eğitici oyuncaklar,kreş oyuncakları,anaokulu mobilyaları genel sektörlerinde imalat ve ithalat gerçekleştirmektedir.Dünyadaki eğitim araçları sektörünü yakından takip ederek güncel kalmaya çalışan Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım ,müşteri istekleri doğrultusunda ürünlerini imal etmekte olup her üründe yüzlerce çeşidi bulunmaktadır.

Firmamız tüm ürün çeşitleri 2 yıl garantilidir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım anaokulu malzemeleri,anaokulu donanımları,anaokulu mobilyaları,eğitici oyuncaklar ve kreş donanımları dışında ilgi köşeleri,okul masa ve sıraları,macera parklar,bahçe oyun grupları,ofis mobilyaları,akıllı tahtalar,mini survivor parkurları,okul öncesi eğitici oyuncaklar,okul sıra ve masaları,amfiler,laboratuarları imal etmektedir.

Ürün gruplarımızda çocuk sağlına zarar verici kimyasallar yoktur,renklendirme amaçlı su bazlı boyalar tercih edilmiştir.

 

Firmamız anaokulu malzemeleri,anaokulu donanımları ürün skalasında galoşluk,yatak ve kampetler,halı ve zemin döşemeleri,kitaplık,yazı tahtaları,tabelalar,panolar, askılık ve portmantolar,banklar,minderler,oturma grupları, soft play ürünleri yer almaktadır.

 

Dünyaca bilinen ve uygulanan Montessori eğitim sistemine uygun materyaller üreten Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım, eğitici oyuncaklar ve kreş oyuncakları temalarında ahşap puzzle,lego,dama,satranç,oyun evleri,bahçe oyun grupları,domino ve bağlantı kurma oyuncakları,ipli ve düğmeli oyuncaklar,duyu bütünleme oyuncakları,teknolojik oyuncaklar,robotik kodlama ve teknolojik oyuncak çeşitleri imal etmektedir.

 

Firmamız okullar,belediyeler,kafe alanları,birçok devlet kuruluşuna ve özel kurluşara hizmet vermiştir.Referanslarımızı görmek,ürün çeşitlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahiib olmak,kapmayanlı ürünlerimizden faydalanmak ve online,güvenli sipariş vermek için web sitemize uğrayın: https://www.yengecegitim.com

 

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım,döşemek istenen alan projesi üzerinden çalışarak,müşteriye en uygun ürünleri,en ucuz fiyat garantisiyle sunmaktadır.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ