Lazer Epilasyon Uygulamaları | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

Lazer Epilasyon Uygulamaları

Lazer Epilasyon Uygulamaları
Reklam

Lazer epilasyon paranın ve konforun değerini bilene kadın ve erkekler için son dönemlerde popülerliğini arttıran bir istenmeyen tüylerden ömür boyu kurtulma uygulamasıdır.Lazer epilasyon uygulaması ile 3 ile 7 seans arası gibi kısa bir sürede hızlı,konforlu ve ekonomik bir biçimde ömür boyu istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

 

Lazer epilasyon 12 yaşını doldurmuş her ergin bireye uygulanabilir.Ancak kalp hastaları,şeker ve tansiyon hastaları veya hamileler gibi riskli grupların öncelikle doktoruna danışmalarında fayda vardır.Lazer epilasyon kadın  ve erkekte dudak üstü kaş ortası,çene,alın,el üstleri ve boyun gibi en hassas noktalar dahil vücudun her bölgesinde uygulanmaktadır.

 

Lazer epilasyon işlemi sırasında hissedilen acı oranı da ağda gibi geleneksel yöntemlere göre daha az ve saniyeliktir.Gelişen teknolojiyle birlikte Alexandrite gibi son teknoloji cihazların saniyede -30derece soguk hava üfleyen sistemleri sayesinde hissedilen acı da minimize edilmiştir.

 

Lazer epilasyon uygulaması her cilt rengine uygulanabildiği gibi açık renkli tenlerde uygulama yapmak lazer ışının kıl kökünü görmesi zorlaştığından biraz daha zor ve uzun seanslarda olabilmektedir.Koyu renk tenlerde ise lazer epilasyon uygulaması daha kolay ve hızlı yapılmaktadır.

 

Tüm vücuda yapılan lazer epilasyon seansları genel olarak 1.5 ve 2 saat sürerken küçük bölgelerde yapılanlar 1 -2 dk gibi kısa süreler almaktadır.

 

Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve ABD FDA saplık kuruluşunca onaylı merkeziyle,İzmir özel Epidermis İzmir lazer epilasyon ve güzellik merkezi sizlere konforlu,hızlı ve güvenli bir lazer epilasyon hizmeti vermektedir.Tecrübeli uzmanlarımız öncelikle lazer epilasyon yaptıracak kişin ten rengi,kıl rengi,kıl kökü ve kıl yoğunluğu gibi spesifik özellikleirnii inceleyerek lazer dozun u ayarlar ve bir seans aralığı belirler.Belirlenen seanslarda kıllar gittikçe azalır,dökülür ve sonunda ömür boyu çıkmayacak şekilde yok olurlar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ