Katlanır cam balkon hizmetleri | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

Katlanır cam balkon hizmetleri

Katlanır cam balkon hizmetleri
Reklam

Sektörün en eski şirketlerinden olan Ege Kepenk, katlanır cambalkon sistemleri konusundaki tecrübeleri ile yeniden yorumladığı yeni nesil katlanır cam balkon sistemlerini CAMODA kalitesini de yanına alarak yeni nesil ısıcam katlanır cam ve çift cam ısıcamlı sürme sistemleriyle katlanır cam balkon dünyasına yenilikler katarak tecrübesini konuşturmaktadır. Bu yeni sürme-katlanır İzmir cam balkon sistemi, çalışma şeklini muhafaza ederek daha sağlam ve fonksiyonel hale getirilmiştir.Günümüzde artık balkonun da bir yaşam alanına dönüştüğü ve farklı ihtiyaçlar geliştiği göz önünde bulundurularak yeni tasarımlarla bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik adımlar atılmıştır. Çocuk emniyet kilidi, uzun ömürlü alüminyum fitiller ve daha büyük cam panellerin yanında renkli cam panel özellikleri de katlanır cam balkon sistemlerimize eklediğimiz zamanın ihtiyacına yönelik özelliklerdir.

Isı cam ve sürme-katlanır cam balkon sistemlerimiz % 100 paslanmaz tekerleri sayesinde konforlu biçimde hareket ederek sarkma yapmaz kullanıcı dostudur,otomatik olarak açılıp kapanır. Ayrıca sistemlere eklenilen su tahliye oluklarının şekli de iyileştirilerek daha estetik bir görüntüye kavuşturulmuştur.

 

Isıcam ve katlanır cam balkon sistemlerinin sunduğu faydalar şöyle sıralanabilir:

Isıcam balkon ve katlanır cam sistemleri her mevsim koşulunda kesintisiz manzara sunar.
Isı Cam balkon Temizliği,kullanımı kolay,pratik ve oldukça ergonomik.
Isıcam balkon ve katlanır cam balkon sistemlerinde darbelere karşı dayanıklı olan temperli cam sistemi kullanılarak  evinizi ekstra güvenli hale getirecektir.
Cam Balkonlar, ısıcam ve katlanır cam balkon sistemleriyle çevreye daha entegre olacak ayrıca evinize ve binanıza dekoratif hava katmasının yanında katma değerini de yükseltecektir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ