Kale Rampa | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

Kale Rampa

Kale Rampa
Reklam

Kale rampa 2016 yılında Çorlu’da kurulmuş olan ,makine imalat sanayinde özellikle de yükleme sistemleri adı verilen rampalar alanında uzmanlaşmış bir firmadır.Kale rampa,bu sektörde memleketin dışa olan ihtiyacını en aza indirmek amacıyla kurulmuş olup memlekette her alan yönelik ,kolay entegre olabilen ,işlevsel rampaların tasarım ve imalatını yapmaktadır.

Kale rampa ürünleri arasında genel olarak farklı iş alanlarına yönelik üretilmiş yükleme rampası,hidrolik rampa,gömme rampa,teleskopik rampa,menteşeli rampa,seyyar rampa,dik rampa,makaslı gezer platformlar ve müşteri isteğine özel olarak tasarlanan özel rampalar bulunmaktadır.

Yükleme rampaları yükleme ve boşaltma yapılacak alanlarda sıkça kullanılan,bina ile yük taşıyıcı arasında köprü kuran rampalardır. Az yer kaplaması ve hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilmesi sebebiyle sık sık tercih edilir.Yükleme rampalarının yapılacak işe göre değişen mekanik ve hidrolik rampa olmak üzere iki çeşidi vardır.Hidrolik yükleme rampaları özellikle limanlarda araç ile liman arsındaki yükseklik farkını ayarlamak için kullanılır.

En çok tercih edilen ürünlerden seyyar rampa ise mobil rampa olarak da bilinen rampalardır. Seyyar rampalar tır ve kamyon gibi araçlara yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında sıkça kullanılır.Maksimum yük taşıma kapasitesi 8 ton olarak belirlenen seyyar rampalarımızın bu kapasitesi müşteri isteğine ve kullanılacak iş alanına göre arttırılabilir ve işe uygun hale getirilebilmektedir.Yükseklik ayarını düzenleyen seyyar rampaların standart uzunluğu 10.25 metre iken kuyruk uzunluğu da 7.50 metredir.

Seyyar rampalar forklift taşıma aparatları sayesinde güvenli bir biçimde her yere taşınabilir.Seyyar rampa sistemlerimiz krikolarla veya hidrolik sistemlerle çalışır,kriko adeti de yük ağırlığına bağlı olarak değişir.

Seyyar rampa uygulamalarında kullanılacak çeliğin boyutları,tekerlek ve menteşe özellikleri gibi teknik özellikler deneyimli elemanlarımız ve sektörde tecrübe sahibi mühendislerimiz tarafından ayarlanarak kullanılır.

Bir diğer rampamız olan özel rampalar ise müşterilerin tarif edeceği işe uygun ebatlarda ve işe uygun özelliklerle donatılarak tasarlanır.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ