izmir dedektiflik | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

İzmir Dedektiflik

İzmir Dedektiflik
Reklam

İzmir dedektiflik tarihi-iş ve özel araştırmalar için Dedektif ajansı
Bugünkü
100 yıldan fazla deneyim
Birlikte onun affliates Detektei Ohrdorff GmbH ve Deutsche Akademie für ermittlungsdienste GmbH ile, DETEK uzmanlık 100 yılı aşkın çizer. Bugüne kadar, deneyim kazanıyoruz ve günlük olarak yeni kişiler kuruyoruz.

Bir dizi büyük işletmeye ek olarak, bilinen birçok orta ölçekli şirket DETEK’E güveniyor. Ayrıca düzenli olarak Almanya’dan ve yurtdışından gelen hukuk firmaları tarafından, uluslararası dedektif ajansları tarafından ve tabii ki özel kişiler tarafından da yaklaşılmaktadır.

İki bin üç
Uzman tavsiyesi başarılı olmak için çok önemlidir. Ve çünkü iş iyi gitti, kayıtlı tüccar ( Kaufmann) Hartmt Hope Vip dedektif hissedarları olmalarını sorarak onun en yakın meslektaşları ve becerilerini korumak için karar verdi. Bu şekilde genç çalışanlar bir şirkete katılma ve geleceğe liderlik etme şansına sahip olurlar.

2010 yılından bu yana  (biyokimyacı, pazarlama uzmanı ve girişimci),(araştırmacı) ve (avukat) hisse senedi şirketinin ortak sahipleri olmuştur

İzmir dedektiflik Denetim Kurulu  (hukukçu),  (miras, kurumsal ve vergi hukuku hukuk uzmanı) ve Yönetim Kurulu Başkanı  üyeleri çalışmalarımızı dikkatli bir şekilde kontrol ederler.

Önemli konular çeşitli tartışılan ve profesyonel müzakere edilebilir iş organizasyonu bu yeni form içinde-bu şirketler geliştirme, bir müşteri ya da özel bir durum tarafından bir istek olup olmadığını.

Bin dokuz yüz seksen dokuz
Genişleme başladı
Detek kendisini Türkiye’de kurduktan sonra 1989’da genişlemeye başladık. İkinci ofisimiz, özgür Hansa şehri Bremen’deki ilk Ofisimizden 120 kilometre uzaklıkta açıldı – ardından üçüncü, dördüncü, beşinci,… operasyon merkezi zamanla.

Bugün, İzmir dedektiflik genelinde dokuz yerlerde soruşturma hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Çalışmalarımız için uluslararası bir talep olduğu için özellikle mutluyuz.

Bin dokuz yüz seksen dört
Güvenlik ve eğitim sağlanması
Bir suç zihnini bildiğinizde, kendinizi yasadışı çıktılarına karşı nasıl koruyacağınızı da biliyorsunuz. Bununla başının arkasında, Hartmupe güvenlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket satın aldı ve Dedektör olarak adlandırdı.

O zamandan beri iştiraki lungsdienste dönüştürülmüştür (İngilizce: soruşturma Hizmetleri Alman Akademisi) yakında-to-be araştırmacılar yetiştirmek yanı sıra daha fazla araştırmacıları eğitmek için. Zayıf nokta analizi, izleme teknolojisi veya çalışanlar için seminerler gibi güvenlik hizmetleri doğrudan Vip dedektiflik tarafından sunulmaktadır.

Sevgili Dedektör ana sayfamızdan ayrılmak istemedik. Doksanlı estetik hayranları burada anmak olabilir.

Bin dokuz yüz yetmiş sekiz
İzmir dedektiflik nasıl kuruldu
“Yarışma sizi şirketimize kaçırdı, değil mi?”, işten sonra bir bira üzerinde bir dedektif meslektaşı şaka. Yeni mezun olmuş bir ekonomist olan hartmut Hoppe, sadece Güney Almanya’daki bir dedektif ajansı için çalıştı. Ama yaratıcı fikirleri kesinlikle göze çarpıyordu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aktuel/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ