İZMİR CİLT BAKIM LAZER TEKNOLOJİSİ | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

İZMİR CİLT BAKIM LAZER TEKNOLOJİSİ

İZMİR CİLT BAKIM LAZER TEKNOLOJİSİ
Reklam

 

Vücut kılları anajen, katagen ve telojen adı verilen üç gelişim evresinde bulunur. Her kıl bu aşamalardan bağımsız olarak farklı zamanlardan geçer. Lazer epilasyon sadece anajen (aktif) dönemdeki tüyleri etkiler. Bu nedenle, bir seansta uygulanan bölgedeki tüm kılların yok edilmesi mümkün değildir. Tedavi süreci (1-1.5 yıla yayılmış) için vücut bölgelerinde ortalama 5-6 seans; Yüzde 7-8 seans şeklinde seyretmelidir. İzmir lazer epilasyon olarak bizler epilasyon sürecindeki seansların sıklığı için yüz bölgesinde 1- 1.5 ay, vücut bölgesinde 2- 2.5 aylık periyotlar ile seanslarımızı uygulamaktayız. Tedavi ilerledikçe seans aralıkları uzar. Örneğin, üçüncü – dördüncü oturumdan sonraki seanslar daha az sıklıkta gereklidir.

Lazer epilasyon yöntemi çok kısa periyotlarda ve geniş alanlarda kullanılabilir. Her oturum, uygulanacak alanın genişliğine göre farklı zamanlarda tamamlanır. Örneğin, tüm bacaklar ve sırtlar gibi geniş alanlar ortalama 2 – 2,5 saat, koltuk altı, bikini bölgesi, yüz, 10-15 dakika gibi küçük alanlarda ise 2-3 dakika kadar sürer. Bu noktada gerek fiyat bilgisi gerekse daha ayrıntılı içeriklerimiz için İzmir lazer epilasyon web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PÜRÜSSÜZ CİLTLER İÇİN!

İşlem hastanın cildine ve saç tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyonun kalıcı bir yan etkisi yoktur. Uygulamadan sonra, tedaviden birkaç saat sonra kaybolan kısa bir süre için hafif bir kızarıklık, şişme ve yanma görülebilir. Çok hassas ciltlerde döküntüler 2-3 gün devam edebilir.

Bizler İzmir lazer epilasyon olarak Lazer epilasyonu güvenli ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek için, kişinin kılına ve cilt tipine bağlı olarak değişen değerlerle tüm işlemlerimizi uygulamaktayız. Kısa sürede güvenli, kalıcı ve tamamlanmış bir tedavi için, cilde gönderilecek ışın, dokuya zarar vermeden kıl köküne maksimum zarar vermelidir. Bu nedenle cihazın enerji değerleri ve milisaniye cinsinden gönderme süresi ve sıklığı bireyin cilt rengine, saç rengine, kıl kalınlığına ve yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Tüm bunları en yüksek sağlık standartlarında profesyonel kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. https://www.izmirlazerepilasyon.com.tr/

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ