Anaokulu Malzemeleri | Aktüel Haber gümbet escort
Reklam
Aktüel Haber

Anaokulu Malzemeleri

Anaokulu Malzemeleri
Reklam

Anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncaklar gelişme çağındaki çocukların beden ve zihinsel gelişimini destekleyen,sonraki okul hayatlarında öğrenme süreçlerini kolaylaştıran,dikkat dağınıklığı varsa gidermeye yardımcı ve aynı zamanda eğlendiren ürünlerdir.Firmamız 2013 yılında bu amaçla kurulmuş olup daima uygun hizmet ,en iyi fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkelerini esas alarak hizmet vermeye devam etmektedir.Yengeç eğitim araçları ve Tasarım firması, Antalya- Muratpaşa da yer alıyor olup online olarak da Türkiye’nin dört bir yanına üürnlerini ulaştırma gayesi içerisindedir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım her ihtiyaca yönelik olarak belediyeler,kafe ve hastane giib ortak sosyal yaşam alanları,rehabilitasyon merkezleri,anaokulu ve kreşler için anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncakların imalatını ve ithalini Gerçekleştirmektedir.İthal edilen firmalar da dünyaca bilinen kalite standartları olan firmalardır..

 

Ürünlerimizde sağlığa zarralı katkı maddeleri kullanılmammış olup Kreş Oyuncakları  su bazlı boyalar tercih edilmiştir ki bu da sağlığa zararsızdır.Ayrıca ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır.

Son yıllarda artan müşteri talepleri doğrultusunda firmamız ortaokulları için amfi ve laborotuvarlar da üretmekte olup bunların üretimini diğerlerinden farklı olarak sipariş üzüerine ve tabiî ki stoklarla yapmaktadır.

 

Firmamız şu ana kadar birçok anaokulu,kafe ve belediyeye hizmet vermiştir.Bu gibi referanslarımız ve ürünlerimizin çeşit,fiyat giib daha ayrıntılı bilgisi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında  anaokulları için softplay ürünleri,kavram oyuncakları,macera parklar,akıllı tahtalar,aynalar,abaküsler,boy ölçerler,halı ve zemin döşemeleri,eğlenceli sandalyeler,galoşluklar,robotik kodlama oyuncakları gibi birçok eşit mevcuttur.

Tüm bunların dışında ofis mobilyalarının da imalatını ve ithalatını en uygun fiyatlarla Eğitici Oyuncaklar gerçekleştirmekte olan firmamız Montessori eğitimine uygun anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncaklar üretmeye özen göstermektedir.

Firmamız henüz bitmeyen okul inşaaatlerınız için autocad çizimleri üzerinden veya normla haldeki okullar için de müşteri isteği doğrultusunda en uygun ürünleri en uygun fiyat garantisiyle hizmetinize sunmaktadır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ